Movies
Ratings
675
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.0
Heart of StoneRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
True SpiritRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
Lesson PlanRated ★ 1.5