Titles you rated
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
GlitchRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
SEAL TeamRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0