Titles you rated
The FortressRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5