Series
Ratings
30
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 1.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 1.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0