Movies
Ratings
656
IncendiesRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 5.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.0
11:14Rated ★ 4.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Courage Under FireRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Project XRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
BrotherhoodRated ★ 3.0
EntrapmentRated ★ 4.0
Rebel Without a CauseRated ★ 4.0
WimbledonRated ★ 3.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0