Movies
Ratings
315- Vampire Cop RickyRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.0