Movies
Ratings
30
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 1.0
August RushRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 1.0