Movies
Ratings
109
A Man Called OveRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
As Tears Go ByRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 5.0
Kinky BootsRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
RentRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Rent-a-CatRated ★ 4.5
The BoyRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5
IndignationRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 4.5