Titles you rated
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
Sailor Moon R: The MovieRated ★ 4.0- Library War: The Wings Of RevolutionRated ★ 1.5
A Certain Magical Index: The Miracle of EndymionRated ★ 4.0
MidoriRated ★ 5.0
Snoopy, Come HomeRated ★ 3.0- Jungle Emperor Leo: The Brave Change The FutureRated ★ 4.0
로보트 태권V 제2탄 우주 작전Rated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Broly - Second ComingRated ★ 4.0- 떠돌이 까치Rated ★ 3.0
Samurai X: The Motion Picture (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation I: Heirs to the StarsRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team - Miller's ReportRated ★ 5.0
Taegwondongja Maruchi ArachiRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 4.0
Saint Young MenRated ★ 3.0
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 4.0
Macross Plus: Movie EditionRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam 0083: The Last Blitz of ZeonRated ★ 4.5
On Your MarkRated ★ 3.0