Movies
Ratings
867
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0