Movies
Ratings
536
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Hemingway & GellhornRated ★ 3.5
Grace of MonacoRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 5.0
The QueenRated ★ 4.0
The Young VictoriaRated ★ 3.5
The DuchessRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.5