Series
Ratings
151
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- クロスアンジュ 天使と竜の輪舞Rated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5- Black BulletRated ★ 3.5
- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.5
- Aldnoah.ZeroRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0