Titles you rated
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
The MegRated ★ 1.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5