Titles you rated
The Curry SongsRated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 5.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0