Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 2.5