Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0