Titles you rated
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5