Movies
Ratings
22
SilmidoRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Johnny English RebornRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0