Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 1.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0- Jikou Keisatsu HajimemashitaRated ★ 5.0