Series
Ratings
101
Doctor WhoRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
AliceRated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0