Movies
Ratings
35
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
CrankRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0