Series
Ratings
28- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0