Titles you rated
Steel RainRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
BeowulfRated ★ 2.0
Superman IIRated ★ 2.5
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 1.5
BladeRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5