Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.5
Wait My YouthRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0