Titles you rated
LucyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5