Movies
Ratings
1288
The RevenantRated ★ 5.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
RobotRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
LucyRated ★ 0.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Four MinutesRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 2.5
The Raid 2Rated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0