Titles you rated
Love, SimonRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0