Movies
Ratings
84
MindhuntersRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The CoreRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Private EyeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0