Titles you rated
MasqueradeRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.5
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.5
Blades of GloryRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0