Series
Ratings
119
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Your Friendly Neighborhood Spider-ManRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5