Series
Ratings
153
Killing EveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
IRISRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.5