Titles you rated
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
The StudentRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
Any Day NowRated ★ 4.0
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0