Series
Ratings
57
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Buried HeartsRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Black DovesRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5