Movies
Ratings
36
April StoryRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0