Movies
Ratings
119
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The Tempests of First LoveRated ★ 4.5
PainedRated ★ 2.5
Never Ending StoryRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
More Than BlueRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0