Titles you rated
She's the ManRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 2.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
NextRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.0
SaltRated ★ 2.0
SawRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0