Movies
Ratings
141
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Nim's IslandRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
AquamarineRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.0
New in TownRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 5.0