Movies
Ratings
313
Black PantherRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 2.5
Blood RainRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5