Titles you rated
GattacaRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5