Titles you rated
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 5.0