Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Land of the DeadRated ★ 3.5
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
BeatRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5- Doctor BongRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Doma Ahn Jung-geunRated ★ 1.0
The Last GodfatherRated ★ 0.5