Movies
Ratings
1158
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Miss Pettigrew Lives for a DayRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
White GirlRated ★ 1.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Back to BurgundyRated ★ 3.0