Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Take PointRated ★ 1.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Electric StateRated ★ 1.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0