Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 2.5
BurningRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Ni No KuniRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
CocktailRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0