Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0