Movies
Ratings
1000
Moonlit WinterRated ★ 4.0
TarRated ★ 3.5
WildRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
ContemptRated ★ 3.5
The Nutty ProfessorRated ★ 2.5
Get SmartRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
AnomalisaRated ★ 3.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The White RibbonRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.0
MirrorRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
3-IronRated ★ 4.0
The EelRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0