Movies
Ratings
458
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The BodyRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 0.5
Golden SlumberRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
The Poet and The BoyRated ★ 3.0
RageRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The Running ActressRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
BoulevardRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0