Movies
Ratings
761
RudderlessRated ★ 5.0
GantzRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 4.0
The Fourth KindRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0