Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
FrankRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.0