Titles you rated
FuryRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Death RaceRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0